Любите складати вірші? Цей конкурс — для вас!

Дата публікації:

Поділитися новиною:

Ліга мусульманок України оголошує про проведення поетичного онлайн-конкурсу «Краса Ісламу освітить душу». Щоб узяти в ньому участь, треба написати вірш українською мовою на ісламську тему.

 

— Ідея конкурсу виникла, коли ми звернули увагу, що практично нема поезії про Іслам українською мовою, — розповідає Ольга Фриндак, заступниця голови ЛМУ. — Дуже мало віршів, що розповідали б про суть нашої віри, про моральні засади Ісламу.

 

Тематика конкурсних робіт буде відповідна: це мають бути вірші, присвячені красі Ісламу, його цінностям, чистоті моралі, духовності, натхненню, цілям життя. До участи допускаються дівчата й жінки віком від 14 літ і старше.

 

— Є чимало сестер, україномовних мусульманок, що мають хист до написання віршів, — каже пані Фриндак. — Тому ми подумали, що проведення такого конкурсу дасть стимул їм писати більше, а ще допоможе хоча б частково заповнити нішу україномовної поезії про Іслам.

 

Любите складати вірші? Цей конкурс  — для вас!Конкурсні роботи прийматимуть до 1 березня.

 

До 10 березня журі, до якого ввійдуть професійні філологи, визначить переможців та оголосить результати, а потім вже відбудеться й нагородження переможців.

 

За словами Ольги Фриндак, після конкурсу планують видати збірки з роботами учасників:

 

— Ми, звичайно, насамперед хотіли б видати дитячу книжку з віршами про Іслам, але якщо тематика не дозволить включити всі роботи в таку книгу, то постараємося видати ці вірші окремо.

 

На конкурс прийматимуть вірші, які відповідатимуть його тематиці й не брали участи в інших конкурсах. Учасники мають надіслати не більше, як одну роботу на e-mail ukrmusl@gmail.com.

 

Подробиці про конкурс можна дізнатися на сайті Ліги мусульманок України або звернувшись до організаторів через сторінки ЛМУ в соцмережах, а також написавши на e-mail.

 

Переможців, що посядуть 1, 2 та 3 місця, буде нагороджено цінними призами.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ