Діяльність

  • Основні напрямки роботи жіночих відділів та організацій: культурне та моральне виховання дітей та молоді, методична й консультативна допомога батькам, підтримка мусульманок та ознайомлення українського суспільства з ісламською етикою та культурою мусульманських народів.
  • Зміцнення та збереження родин — напрям актуальний, які ніколи: збільшення числа розлучень, самотні матері, недоглянуті діти — ці біди сучасності не оминули й мусульман. Ісламські культурні центри регулярно провадять семінари, тренінги та зустрічі з метою зміцнення родин і поліпшення стосунків між батьками й дітьми.
  • Доброчинність: візити до дитячих будинків, УТОС, онкологічних відділень, психіатричних лікарень; допомога нужденним та безхатнім; організація добродійних ярмарків.
  • Щорічні конференції, круглі столи та семінари з метою просвіти та підвищення юридичної грамотності жінок, обговорення актуальних проблем і способів їх вирішення. Двічі на рік відбуваються семінари з планування, командної роботи, тайм-менеджменту та проектування. Волонтерки жіночих організацій беруть участь і в різноманітних заходах, спрямованих на зміцнення міжрелігійного миру та порозуміння.
  • Літні денні табори для дітей 7–16 років в усіх Ісламських центрах: духовні бесіди, практичні заняття з основ релігії, вивчення Корану та арабської мови, майстер-класи та гуртки рукоділля, а також пізнавальні екскурсії..
  • Програма літніх дитячих таборів у мальовничих куточках України складається з кружків вивчення Корану, духовних бесід, командних та спортивних ігор, майстер-класів, а також походів та екскурсій.
  • Відпочинок для жінок з користю: щорічні п’ятиденні культурно-просвітницькі семінари для нових мусульманок, де близько 60 пані та панянок можуть поглибити свої знання Ісламу, знайти нових друзів та обмінятися досвідом.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ