Проекти

Суботній клуб

Провести вихідні в компанії інших маленьких мусульман цікаво та з користю — таку можливість мають діти в кожному ісламському центрі «Альраіда». До послуг дітей прихожан — гурток Корану, заняття з основ Ісламу, школа арабської мови для найменших, уроки рукоділля, пізнавальні ігри.

Літні оздоровчі табори й турпоходи для дітей та підлітків

І хоч такий відпочинок, безперечно, корисний, хоч вихователі працюють на волонтерських засадах, на жаль, не всі батьки можуть оплатити навіть такий максимально бюджетний відпочинок для дітей. Особливо якщо дітей в сім’ї кілька. Але ж табори та походи — це не тільки можливість відпочити на свіжому повітрі, поліпшити навички самостійного життя та поправити здоров’я, а й навчання дітей практичного застосування отриманих ними знань з фікгу в дуже різних життєвих ситуаціях. І, звичайно, там обов’язково проводять уроки Корану та основ Ісламу, цікаві конкурси, майстер-класи та багато іншого.

Семінари-тренінги з виховання дітей

Жодна з педагогічних порад Пророка (мир йому і благословення) не спростована дитячими психологами — і в цьому переконуються відвідувачі семінарів-тренінгів в ісламських культурних центрах «Альраіда». Заходи охоплюють як духовний, так і світський аспекти виховання: їх проводять психологи-практики та шейх.

Курси шаріату

На жаль, помилки та стереотипи щодо Ісламу поширені не тільки серед немусульман. Ми регулярно проводимо лекції та семінари з акиди, фікгу, сири Пророка (мир йому і благословення), щоб допомогти мусульманам розширити й поглибити свої знання, а також спростувати, передусім для себе, домисли аргументованими доводами.

Відвідування сиротинців

Допомога дитячим будинкам — це не тільки візити з іграшками та ласощами, як може здатися. Це тісна співпраця з адміністрацією сиротинців, щоб привозити те, що вихованцям справді треба й саме скільки треба: харчові продукти, одяг, побутову хімію, деталі для обладнання, що ламається… Звичайно, найбільші статті витрат — оплата реабілітації дітей з інвалідністю, щоб дарувати їм хоч якийсь шанс на нормальне життя. А ще — оплата майстер-класів для всіх вихованців, щоб допомогти їм зорієнтуватися та зрозуміти свої вподобання, перш ніж доведеться обирати професію, а також здобути потрібні повсякденні навички ведення господарства, що діти в сім’ях набувають, просто наслідуючи батьків.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ