Поспішайте забронювати путівки для своїх дітей у халяльний табір «Дружба»

Дата публікації:

Поділитися новиною:

Ліга мусульманок України та Всеукраїнська асоціація «Альраід» уже кілька років надають можливість дітям із мусульманських сімей провести частину канікул у халяльних оздоровчих таборах. Цей рік не винятком, і відпочинок у мальовничих Карпатах у таборі «Дружба», що припав до душі юним мусульманам, знову чекає на них від 1 по 11 липня 2021 року.

 

Організатори на перше місце ставлять турботу про здоров’я та безпеку дітей, тому крім триразового екологічно чистого халяльного харчування передбачили й цілодобовий медичний супровід: серед персоналу табору — кваліфікований лікар.

 

Десятиденна програма табору для дітей і підлітків 9–14 років вельми насичена: різноманітні майстер-класи, тренінги, квести, конкурси, ігри на свіжому повітрі, заняття спортом (футбол, волейбол, настільний теніс, стрільба з лука, плавання в басейні, всілякі естафети). Деякі заняття проводитимуть окремо для хлопчиків і дівчат.

 

А ще на  дітей і підлітків чекають походи та екскурсії з вихователями, що говорять українською, кримськотатарською, арабською, англійською та російською мовами, а також вечори при вогнищі з пізнавальними бесідами.

 

Подбали організатори табору і про духовні потреби юних відпочивальників: у програмі є уроки з читання Корану та колективні молитви.

 

Також буде забезпечений фото- й відеосупровід табірної зміни, тож кожна дитина зможе будь-коли оживити спогади та враження про час, проведений у таборі «Дружба», та поділитися ними з рідними, близькими та друзями.

 

Табір розташується на комфортній турбазі, що має все необхідне для забезпечення санітарно-гігієнічних потреб відпочивальників.

 

Вартість відпочинку — 7 500 гривень (без вартости проїзних квитків до місця розташування табору), передбачена знижка 5% на путівки для 2-ї та 3-ї дитини з однієї сім’ї.

 

Радимо поквапитися забронювати путівки — тим, хто оплатить поїздку до 1 червня, гарантоване одне місце для проїзду з групою до місця відпочинку. Кількість місць обмежена.

 

Запис та деталі — за телефоном +38 093 993-81-59.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ