Про життя волонтерів з інвалідністю — з перших вуст: семінар для підлітків

Дата публікації:

Поділитися новиною:

22 лютого молодіжний відділ ЖО «Мар’ям» у рамках семінару для підлітків організував зустріч 16 дівчат із відомим волонтером Антоном Дубішиним.

 

Гість розповів про те, як жити з інвалідністю в країні, де населені пункти не відзначаються інклюзивністю, і як попри всі життєві та побутові труднощі не тільки не втратити віру в себе, а й допомагати іншим. Ба більше, свого часу пан Антон ініціював створення Громадської організації «Особлива команда», що об’єднує волонтерів з інвалідністю.

 

 

 

Антон Дубішин декламував вірші з власної поетичної збірки, зокрема «Ми — не такі» та «Мама», а ще згадав кілька цікавих історій з майбутньої книги — вже четвертої: чоловік набирає текст за допомогою текстового редактора на смартфоні!

Завершення семінару було не менш цікаве та ще й смачне: дівчата взяли участь у майстер-класі з приготування піци, що відбувся на кухні ресторану Family House.

 

 

У процесі вони дізналися про те, що є спільного у структурі кожного ресторану, про правила й термін зберігання інгредієнтів піци, самої піци та різних страв.

Після майстер-класу юні мусульманки влаштували частування власноруч приготованими піцами.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ