Запитай у шейхи: членкиня Шаріатської ради ДУМУ «Умма» провела семінар для мусульманок Харкова

Дата публікації:

Поділитися новиною:

Хто зрозуміє жінку ліпше від іншої жінки? Хто відповість на нагальні питання делікатніше й повніше? Адже жінки мають певні проблеми, що їх чоловікові нереально осягнути, хіба що теоретично — і лише жінка з відповідною освітою розумітиме не тільки теорію, а й практичне її застосування. 

23 червня в Ісламському культурному центрі Харкова відбулася зустріч із гостею з Дніпра, членкинею Ради з фатв та шаріатських досліджень ДУМУ «Умма» Анастасією Радовелюк. Серед обговорюваних тем були, зокрема, баланс скромности та актуальности в певному культурному контексті, межа між особистим стилем і добором одягу та прикрас, небажаних для мусульманки, убрання, припустиме для різних ситуацій, базові правила використання макіяжу та парфумів.

Порушили й спеціальні питання: фізіологічні процеси організму, а саме менструації та післяпологові виділення. Учасниці згадали релігійні положення, стосовні до особливостей повсякденного життя в цих уразливих станах організму, практичну користь цих положень та обмежень для жіночого здоров’я. Всі мали нагоду поставити навіть найделікатніші питання та отримати на них вичерпні відповіді.

Нагадаємо, зустріч організувала Ліга мусульманок України.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ