Карантин не стане на заваді самовдосконаленню в Рамадан: Ліга мусульманок України почала серію онлайн-заходів

Дата публікації:

Поділитися новиною:

Жодні пандемії не стануть на заваді самовдосконаленню, духовному зростанню та добрим справам. Традиційно у священний Рамадан мусульмани приділяють особливу увагу читанню Корану та Сунни, вивченню своєї релігії. І якщо карантинні обмеження унеможливили заняття в колі одновірців, на допомогу приходять можливості інтернету. Ліга мусульманок України організувала серію лекцій, семінарів і круглих столів, щоб послідовниці Ісламу могли задовольнити свої релігійні, духовні потреби.

 

Напередодні священного місяця вже відбулися лекції магістра шаріатського права Анастасії Радовелюк, що розповіла про фігх посту, та заступниці голови Ліги мусульманок України Ольги Фриндак — вона поділилася з сестрами своїм баченням особливостей Рамадану в умовах карантину та порадила, як встигати з найголовнішими завданнями та справами цього місяця. 

 

На сторінці ЛМУ в інстаграмі відбулася також онлайн-лекція хафізи, викладачки Віри Фриндак «Коран і ми: наповни свій Рамадан Кораном». 

 

А вже в понеділок, 19 квітня, о 16:00 лікар-нутриціолог Тетяна Сіям у прямому етері на сторінці Ліги прочитає лекцію «Здоров’я та легкість у Рамадан». Початок — о 16:00.

 

Наступної п’ятниці, 23 квітня, голова ГО Сафія, психолог Танзіля Іса дасть фахові поради, як зберегти душевний спокій та покращити стосунки в Рамадан. Початок — о 16:00.

 

Перевага онлайн-заходів — розширення географії та збільшення кількости учасників, а також можливість повторного перегляду для кращого засвоєння викладеного матеріалу. 

 

Активістки організації не лишили поза увагою духовні потреби та питання всебічного розвитку, зокрема естетичного, дітей і підлітків: щосуботи об 11:00 дітлахів віком 5–9 років чекають онлайн-уроки декоративно-ужиткового мистецтва, де вони зможуть навчитися виготовлення різноманітних художніх виробів; щонеділі о 14:00 відбуваються онлайн-зустрічі для підлітків 12–16 років, на яких можна буде обговорити не тільки теми, дотичні Рамадану, а й питання, що хвилюють юне покоління.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ