Мусульманки взяли участь у Всеукраїнському форумі сім’ї

Дата публікації:

Поділитися новиною:

Голова жіночої організації «Мар’ям» Самія Ерада та в. о. голови Ліги мусульманок України Ольга Фриндак беруть участь у Всеукраїнському форумі сім’ї, що розпочався в столиці в перший день весни.

Виступаючи на відкритті заходу, Президент України Петро Порошенко зазначив, що сім’я має надзвичайно велике значення для кожної людини, а надто для людини, що вірить у Бога. Що солдат, який, ризикуючи власним життям, боронить державу, думає передусім про свою родину. Він подякував організаторам та учасникам за такий актуальний захід, адже зміцнювати сім’ю та забезпечувати право дітей на зростання в щасливому сімейному колі — це дуже на часі, бо від міцної родини ми йдемо до міцної України.

У рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота в тематичних секціях (освітні програми, діяльність церков у царині сім’ї, громадська активність, відповідальне батьківство), буде ухвалена відповідна резолюція та презентований календарний план просімейних заходів на 2019 рік, пов’язаний із розвитком інституту сім’ї в Україні. Форум триватиме до 18:00.

Copyright © Muslimat
Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ